Dlaczego prezerwatywy smakowe są tak popularne?

Pewnie się zastanawiasz po co są prezerwatywy smakowe i z jakiego powodu taki produkt został wprowadzony na rynek. Cóż, to nie była taktyka sprzedażowa, a miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu podczas uprawiania seksu oralnego. Seks oralny może powodować infekcje przenoszone drogą płciową (STI), a smakowe prezerwatywy, pomagają nam się przed tym chronić.

Smakowe prezerwatywy są bezpieczne w użyciu

Są różne opinie o prezerwatywach smakowych i najczęściej dotyczą one bezpieczeństwa ich używania. Stosowanie prezerwatyw smakowych jest całkowicie bezpieczne. Należy jednak pamiętać o dacie wygaśnięcia przydatności. Jeśli prezerwatywy są przeterminowane, istnieje większe ryzyko, że mogą pęknąć. Jednocześnie używanie prezerwatyw smakowych może dodać więcej przyjemności do twoich najdzikszych fantazji seksualnych. Prezerwatywy smakowe są zaprojektowane do seksu oralnego, a nie waginalnego. Na rynku dostępne są różne smaki, a powodem ich wprowadzenia było zwiększenie przyjemności seksualnej dla par. Wzrasta również potrzeba podkreślenia znaczenia bezpiecznego seksu oralnego, w związku z czym zaczęto reklamować prezerwatywy smakowe. Smakowe prezerwatywy zawierają cukier: może to powodować infekcje pochwy i wpływać na poziom pH, który może prowadzić do infekcji drożdżakowych.

Jaka jest różnica między prezerwatywami smakowymi a zwykłymi prezerwatywami?

Po co używa się prezerwatyw smakowych? Prezerwatywy zwykłe i smakowe mają określone przeznaczenie. Oprócz zapobiegania infekcjom przenoszonym drogą płciową i rozprzestrzenianiu się chorób seksualnych zwiększa przyjemność seksualną podczas stosunku. Aromatyzowane prezerwatywy składają się z sześciu wyjątkowych smaków, które zwiększają komfort podczas seksu oralnego. Niektóre z tych smaków to czekolada, banan, guma balonowa, mięta, truskawka. W przeciwieństwie do tradycyjnych prezerwatyw, które miały za zadanie uniknięcie chorób przenoszonych drogą płciową i ryzyka zajścia w ciążę, dziś producenci prezerwatyw smakowych skoncentrowali się na budowaniu przyjemności seksualnej. Te prezerwatywy nie powodują obniżenia podniecenia, wręcz je wzmacniają. Są wskazane zwłaszcza dla tych par, gdzie partnerka czuję obawy lub niechęć do seksu oralnego. Smakowa prezerwatywa, nie tylko zapewni wam bezpieczeństwo, ale też zwiększy komfort podczas seksu i sprawi że seks oralny stanie się bardziej ekscytujący dla obu stron.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.